Firma


Złom-Biała sp. z o.o. jest rodzinną firmą, która z sukcesem działa na rynkach złomu i surowców wtórnych od blisko 25 lat. Nasze doświadczenie docenili nasi Kontrahenci z Polski jak również z poza jej granic. „Ciężką pracą i uczciwością” – to motto naszego założyciela i Prezesa Zarządu przyświeca naszej Firmie od samego początku. Rzetelność, terminowość, nastawienie na Klienta – te wartości pozwoliły nam na wypracowanie zaufania naszych Klientów oraz Kontrahentów. Codziennie staramy oferować naszym Klientom i Kontrahentom usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Naszą pozycję jako lidera na podkarpackim rynku złomu zawdzięczamy również naszemu zespołowi specjalistów, którzy współpracują z nami od wielu lat: od pracowników placów, operatorów, spawaczy, przez kierowców, handlowców aż do pracowników administracji i specjalistów z zakresu ochrony środowiska.

Idea ochrony środowiska nie jest w naszym przypadku tylko pustym sloganem – nasza nowa siedziba wraz z placami i zapleczem magazynowym spełnia najsurowsze standardy ochrony środowiska. Nasz nowy budynek administracyjny jako jeden z pierwszych na podkarpaciu o takim metrażu został wyposażony w gruntową pompę ciepła oraz rekuperację. W najbliższym czasie planujemy wykonanie instalacji fotowoltaicznej, która pozwoli nam na jeszcze większą ochronę środowiska i ograniczanie wszelkich emisji.

Zachęcamy Państwa do współpracy – prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Zapraszamy Państwa również do naszej nowej siedziby przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 449 w Rzeszowie.