Aktualności

Firma Złom-Biała poszukuje pracowników . Atrakcyjne wynagrodzenie . Bardzo dobre warunki pracy .

dodano: 06.09.2019

Kierowca kategorii C+E

Praca na samochodzie ciężarowym Volvo z zabudową hakową przewóz złomu, surowców wtórnych; wykonywanie odbiorów od Klientów.

Wymagania:
- prawo jazdy kategorii C+E
- kurs na przewóz rzeczy
- szkolenie wewnętrzne z asortymentu spółki (bezpłatnie)

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek
- przewóz
- dbanie o powierzony samochód

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wypłata zawsze na czas
- codzienny powrót do bazy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Kontakt:
Tel: 692112893
e-mail: aleksandracaban@zlomrzeszow.pl

W razie wysłania CV drogą mailową prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.

Firma Złom Biała Sp. z o.o. Rzeszów ul. Sikorskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

magazynier – złom kolorowy

Obowiązki:
• sortowanie metali,
• załadunek/rozładunek kontenerów

• przyjmowanie dostaw

Mile widziane:
• znajomość branży
• uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
• umowę o pracę lub umowę zlecenie
• pełen etat
• przyjazną atmosferę pracy
• możliwość rozwoju

• szkolenie stanowiskowe

Szczegóły omawiam na spotkaniu w siedzibie naszej firmy